Váza s mitovem labutí
sklo tmavě fialové, kónický tvar s rošířeným hrdlem, leptaný zlacený motiv plujících labutí, Čechy, Nový Bor, 20. léta 20. století, výška 19 cm (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Váza s mitovem labutí
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |